Výchovná poradkyně

E-mail: FlorianovaJ@souukrbu.cz

Konzultační hodiny:

každý čtvrtek 7,15 - 7,55

-  v kabinetě výchovné poradkyně, pavilon E

Jinak dle předběžné domluvy.

Standardní činnosti výchovného poradce na naší škole:

• Poskytuje informace z oblasti výchovného poradenství žákům a jejich zákonným zástupcům.
  • Zvýšenou pozornost věnuje žákům s rizikovým vývojem a chováním.
  • Závažné výchovné problémy řeší dle potřeby ve spolupráci s třídními učiteli, vedením školy, zákonnými zástupci žáků, dalšími pracovníky ŠPP, pracovníky školských poradenských zařízení, sociálních orgánů, úřadu práce apod.
  • Ve spolupráci s metodikem prevence, školním psychologem a dalšími pedagogickými pracovníky školy vyhledává projevy zneužívání návykových látek a ostatních sociálně patologických jevů (patologické hráčství, šikanování, vandalismus, brutalita, rasismus, kriminalita a další), podílí se na jejich vyšetřování a návrzích opatření.
  • Jedná jménem školy se zákonnými zástupci žáků.
  • Na základě shromážděných podkladů podává řediteli školy návrh na svolání výchovné komise.
  • Vede výchovné komise.
  • Zajišťuje skupinové návštěvy žáků školy v informačních střediscích úřadů práce a poskytuje žákům a zákonným zástupcům informace o možnosti individuálního využití informačních služeb těchto středisek.

20.11.2019 14:29
probíhá ve dnech 28. - 30. listopadu 2019 v prostorách Kongresového centra Praha. Veletrh SCHOLA PRAGENSIS je určen žákům základních škol, jejich rodičům a ostatním zájemcům o studium na středních školách. Naši školu bude prezentovat stánek č. 206. Těšíme se na Vás
13.11.2019 18:47
Současní žáci školy se přihlašují prostřednictvím třídních učitelů. Ostatní se mohou přihlásit u Ing. Marty Soukupové, zástupkyně ředitelky, VÝHRADNĚ v níže uvedených dnech a časech. Formulář přihlášky obdrží uchazeči na místě. Přihlásit se ke zkoušce je možné i prostřednictvím osoby, která se...
12.01.2019 12:28
Od 14. ledna 2019 mají žáci školy v celé škole přístupné připojení Wi-Fi.
04.01.2019 17:45
učitele odborného výcviku pro obor KUCHAŘ a pro obor CUKRÁŘ.
08.11.2016 12:26
Žáci školy mají možnost využívat MS Office 365. Přihlašovací adresa:portal.office365.com