Konzultační hodiny ve školním roce 2019/20

Konzultační hodiny učitelů teoretických předmětů

Vyučující

Kdy

Kde

 

Poznámka

Mgr. Mrvová

každé úterý 15:15 - 16:00

ředitelna v hlavní budově 1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Pavlíková

každé úterý 15:15 - 16:00

kancelář zástupkyň v hlavní budově

1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Soukupová

každý čtvrtek 15:15 - 16:00

kancelář zástupkyň v hlavní budově

1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

PhDr. Čechová

školní psycholožka

pondělí 7:45 - 14:00,
úerý 11:00 - 14:00,
středa 7:45 - 16:00,
čtvrtek 7:45 - 15:00,
pátek 7:45 - 12:00

pavilon E

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Dabrowská

každý čtvrtek 7:15 - 7:55

kabinet D přízemí

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Floriánová

každé pondělí 7:15 - 7:55

kabinet E

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Fraňková

sudé úterý 7:20 - 7:55,

liché úterý 15:10 - 15:55

kabinet B přízemí

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Hnilicová

každé úterý 7:15 - 7:55

kabinet C přízemí

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Holečková každý čtvrtek 7:15 – 7:55 kabinet D přízemí    

Mgr. Hromířová

každá středa 15:10 - 15:55

kabinet F

1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Hubená

sudý pátek 7:30 - 7:55,
lichá středa 7:30 - 7:55

kabinet D

1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Bc. Jančárková

každé pondělí 7:30 - 7:55

kabinet D přízemí

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Jermářová

lichý pátek 10 vyučovací hodiny, sudý pátek 13:30 - 14:00

kabinet D 1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Kincl

každé pondělí 16:00 - 16:30

kabinet F 1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Kluchová    Každé pondělí 15:10 - 15:55 kabinet F 1. patro   konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Knězová

každý pátek 7:15 - 7:55

kabinet D 1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

RNDr. Kopová

liché pondělí 14:15 - 15:00,
sudá středa 15:10 - 15:55

kabinet B 1. patro

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Kosová    každé úterý 7:30 - 7:55 kabinet A 1. patro      konzultace v jiném termínu dle dohody
Ing. Malaniuková každá středa 14:40 - 15:20 učebna F8   konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Mastík

každé pondělí 7:30 - 7:55

kabinet A přízemí

 

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Mudrychová

sudý týden úterý 7. vyučovací hodina, lichý týden pátek 7. vyučovací hodiny

kabinet C 1. patro

konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Neradová Marie

každé pondělí 7:15 - 7:50

kabinet C přízemí

konzultace v jiném termínu dle dohody

Neradová Garbiela    každý črvetek 7:15 - 7:50 kabinet B přízemí    konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Pražáková

sudý pátek 13:30 - 14:15,

lichý čtvrtek 15:10 - 15:55

kabinet F 1. patro

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Pražská

každé pondělí 7:30 - 7:55

kabinet D přízemí

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr.Skůpová

každý čtvrtek 7:15 - 7:55

kabinet TV přízemí

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Sternová    každý čtvrtek 15:10 - 15:55    kabinet D 1. patro konzultace v jiném termínu dle dohody
Mgr. Šedivý            každé úterý 7:30 - 7:55 kabinet D přízemí konzultace v jiném termínu dle dohody
Šereda Antonín každá středa 7:15 - 7:55 kabinet F 1 patro konzultace v jiném termínu dle dohody

Ing. Škoda

každý pátek 13:30 - 14:15

kabinet F8 1. patro

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Šmídová + metodik prevence

každé úterý 7:15 - 7:55

výchovný poradce

kabinet F 1. patro

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Šmilauer

sudé pondělí 7:15 - 7:55,
liché pondělí 15:10 - 15:55

kabinet A 1. patro

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Šrámková

každý pátek 13:20 - 14:00

kabinet D 1. patro

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Takáč

každá středa 15:10 - 15:40

kabinet B přízemí

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Vašut

každý čtvrtek 7:15 - 7:55      kabinet TV

   

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Veidenthalerová

Každý pátek 13:30 – 14:15

kabinet D 1. patro

konzultace v jiném termínu dle dohody

Mgr. Weissgärber

Každé úterý 7:30 – 7:55

kabinet přízemí

konzultace v jiném termínu dle dohody

Konzultační hodiny učitelů odborného výcviku - vždy dle dohody

Aktuality

07.12.2019 12:38
VÝPISY Z PŘIHLÁŠEK předává Ing. Marta Soukupová VÝHRADNĚ v uvedených dnech a časech. Den Datum Čas Středa 11. 12. 2019 13:00 – 16:00 Čtvrtek 12. 12. 2019 15:00 –...
04.12.2019 13:23
a odborná soutěž oboru číšník  11. prosince 2019 od  14:00 - 17:00 hodin. Těšíme se na Vás
20.11.2019 14:29
Rádi Vám přivítáme na druhém Dnu otevřených dveří, který je spojený s odbornou soutěži oboru číšník  
13.11.2019 18:47
Současní žáci školy se přihlašují prostřednictvím třídních učitelů. Ostatní se mohou přihlásit u Ing. Marty Soukupové, zástupkyně ředitelky, VÝHRADNĚ v níže uvedených dnech a časech. Formulář přihlášky obdrží uchazeči na místě. Přihlásit se ke zkoušce je možné i prostřednictvím osoby, která se...
12.01.2019 12:28
Od 14. ledna 2019 mají žáci školy v celé škole přístupné připojení Wi-Fi.
04.01.2019 17:45
učitele odborného výcviku pro obor KUCHAŘ a pro obor CUKRÁŘ.
08.11.2016 12:26
Žáci školy mají možnost využívat MS Office 365. Přihlašovací adresa:portal.office365.com